Zawsze na wysokich obrotach

oficjalny dystrybutor marek:
Fag Logo
Ina Logo
Nachi Logo
Renold Logo
Rexroth Logo
Gates Logo

Dwie dekady utrzymania ruchu

Od ponad dwóch dekad pomagamy utrzymać ruch w przemyśle. Dostarczamy zaawansowane technicznie, najwyższej jakości produkty, nieustannie poszerzając swoją wiedzę na temat wykorzystywanych przez naszych Klientów technologii. Dzięki temu możemy lepiej rozumieć ich potrzeby i dopasować ofertę do dynamicznie zmieniającego się parku maszynowego.

Dla nas wszystko kręci się wokół jakości, dlatego postawiliśmy na rozbudowane zaplecze logistyczne i wyspecjalizowany personel – to on jest gwarancją jakości obsługi firmy Orion. Właśnie za sprawa ludzi z pasją, którzy od lat pracują z nami jesteśmy w stanie być blisko Klientów, niezależnie od lokalizacji. Oddziały Orion w całej Polsce zapewniają bezpośrednie wsparcie dla naszych partnerów. Doskonale wiemy, ze w przemyśle nie ma miejsca na kompromisy, dlatego obracamy się wyłącznie wśród najlepszych dostawców. Zdajemy sobie sprawę, ze Klienci Orion oczekują najwyższej jakości zarówno od naszej obsługi jak i od oferowanych przez nas produktów. Jakość dostarczanych przez nas części i komponentów gwarantuje bezpośrednia współpraca z producentami takimi jak Schaeffler (FAG oraz INA), Bosch, Gates, Renold i innymi renomowanymi markami.

Forbes 2014
Forbes 2015
Forbes 2016
ISO

Orion to gwarancja:

Jakości

Oferujemy wyłącznie najtrwalsze i najbardziej wydajne produkty pochodzące od czołowych producentów.

Orion to autoryzowany dystrybutor produktów marek Schaeffler (FAG oraz INA), Bosch, Gates, Renold, Nachi, SBC, IKO, Asahi i wielu innych.

Nowoczesny magazyn gwarantuje przechowywanie produktów w optymalnych warunkach.

Asortymentu

Gwarantujemy dostęp do 160000 produktów przeniesienia napędu i transportu wewnętrznego, pneumatyki, hydrauliki oraz innych komponentów dla utrzymania ruchu.

Komplementarna oferta zapewniająca dostępność produktów z różnych gałęzi technologicznych w jednym miejscu.

Nowoczesny system zarządzania asortymentem gwarantuje dostępność od ręki dla większości produktów. Modelowanie zapasów magazynowaych na podstawie pogłębionych analiz i statystyk zamówień.

Wsparcia

Stawiamy na bezpośrednie wsparcie Klientów dzięki oddziałom w całej Polsce.

Wyspecjalizowany personel zapewnia pomoc merytoryczną i zakupową dla wszystkich kategorii sprzedażowych.

Proponujemy Klientom skuteczniejsze rozwiązania na podstawie naszego doświadczenia i analizy zapotrzebowania.

Prowadzenie szkoleń i poszukiwanie skutecznych rozwiązań problemów technicznych dla naszych Klientów.

Porządkowanie i analiza kartotek części zamiennych Klienta: aktualizacja i unifikacja oznaczeń, likwidacja powielających się i zbędnych indeksów w celu podniesienia efektywności zamówień.

Logistyki

Doskonałe rozwiązania logistyczne gwarantują wysyłkę tego samego dnia (dla zamówień złożonych do 14:00). Serwis 24/7 w przypadku nagłych awarii.

Organizacja i prowadzenie składów konsygnacyjnych u Klienta.